APIE MUS

APIE MUS

UAB “Rimkasta“ vykdo veiklą nuo 2008 metų

Esame licenzijuoti vežėjai, todėl dirbame be išeiginių 24/7 tik su įmonės turimu transportu,o tas leidžia pasiūlyti lansčiausias sąlygas bei kainas pasirūpinant jūsų kroviniais ir užsakymais. Įmonė turi visus reikiamus draudimus reikalaujančius krovinių pervežimui.
Įmonė per dešimt veiklos metų yra sukaupusi patirties savo veiklos srityse

Pagrindinės įmonės veiklos:

Negabaritinių, nestandartinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimas naujomis specialiomis žemagrindinėmis platformomis,kurios ilginasi, platinasi ir turi užvažiavimo rampas. Pervežimus vykdome Lietuvoje, Baltijos šalyse, Skandinavijoje ir Europos šalyse. Mes parinksime geriausią krovinių gabenimo maršrutą, pasirūpinsime visais reikiamais leidimais, palydomis pervežant nestandartinius, negabaritiniams krovinius ir pristatysime Jums nuo taško A iki B saugiai ir greitai

Mikroautobusų paslaugos.
Viskas kas netelpa į Jūsų automobilį!

Skubūs krovinių pervežimai/išvežiojimai (paletes, statybinės medžiagos,baldai, buitinė technika,iranga, motociklai, dviračiai, asmeniniai daiktai ir visa kt.) perkraustymo paslaugos (butų, biurų, įmonių ir kt.) su vieno arba dviejų krovėjų paslaugomis Vilniaus mieste , visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse.
Padėsime Jums greičiausiu, palankiausiu ir priimtiniausiu būdu pervežti / išvežti/išnesioti Jūsų krovinius ir atlikti perkraustymus greitai, saugiai ir Jums reikiamu laiku.

Klientai vertina mus už patikimumą, pastovumą ir lanstumą !